• Головна
  • Ціна штучного кришталика ока: що впливає на вартість імпланта?
Реклама
17:07, 25 квітня

Ціна штучного кришталика ока: що впливає на вартість імпланта?

Реклама

Однією із найефективніших офтальмологічних процедур сьогодення, яка відкриває змогу відновлення зору при рефракційних порушеннях або ж катаракті, є саме імплантація штучної лінзи, або простіше кажучи, заміна кришталика ока. Завдяки сучасним технологіям вдається, після проведення такої операції, гарантувати високу якість зору. 

Правда багато кого з пацієнтів все ж цікавить, яка ціна на кришталик ока, які показання, термін служби та взагалі особливості реабілітації. Оскільки питань дійсно доволі дуже багато, ми вирішили разом із вами зосередитися на відповідях на основні з них. Таким чином ви в результаті зможете прийняти вірне та виважене рішення. 

Ціна штучного кришталика ока: що впливає на вартість імпланта?

З віком природний кришталик людського ока може втрачати характерну йому еластичність та акомодаційні здібності. Це призводить до появи помутніння та погіршення зору. Саме тому фахівці радять при першій можливості звертатися до кваліфікованих офтальмологів, а після проведення всіх необхідних обстежень та зборів анамнезу, обов'язково звернутись на оперативне втручання. Вартість операції із заміни кришталика нині залежатиме від наступних факторів:

  • Тип інтраокулярної лінзи. Доступніші за своєю вартістю монофокальні лінзи. Водночас торичні та мультифокальні дорожчі через свою функціональність зі складністю. 
  • Матеріал виготовлення лінзи також впливає на кінцеву вартість її заміни. Тут слід враховувати, що той чи інший матеріал виготовлення впливає на довговічність використання та оптичні властивості. Тобто, що ви захочете отримати, за те і потрібно буде заплатити. 
  • Виробник штучного кришталика. Відомі бренди пропонують сьогодні більш інноваційні та сучасні рішення, що дуже добре приживаються та не приносять ніяких проблем. Відповідно це значно позначається на ціні. 

Ну і звісно ще одним критерієм, який впливає на ціну штучного кришталика ока, є медичний заклад. Рівень клініки з досвідом лікаря та обладнанням, яке використовується під час операції – все це також формує загальну вартість заміни кришталика ока. 

Що потрібно знати про основні показання до проведення операції із заміни кришталика ока?

У багатьох випадках хірургічна заміна кришталика вважається найбільш дієвим методом лікування різних офтальмологічних захворювань. Така доволі поширена операція сьогодні проводиться в цілому ряді ситуацій: 

  • при вивиху кришталика; 
  • при катаракті, коли відбулося його помутніння; 
  • при непереносимості людиною лінз з окулярами, а також в ситуаціях, коли неможливим є проведення лазерної корекції зору; 
  • при віковій далекозорості; 
  • при астигматизмі. 

Показання до встановлення штучного кришталика ока може надати тільки лікар. Для початку він обов'язково проводить збір анамнезу та ретельне офтальмологічне обстеження і вже потім встановлює необхідність операції.

Вибір штучної інтраокулярної лінзи

Процес вірного вибору інтраокулярної лінзи є ключем до отримання успішних результатів. Якщо людині потрібен якісний зір на одну відстань, найчастіше слід вибирати саме монофокальні лінзи. Якщо ж потрібно забезпечити ясність погляду без окулярів і при цьому на різних дистанціях, найкращим чином підійдуть мультифокальні інтраокулярні штучні лінзи. Водночас для коригування астигматизму спеціалісти призначають саме торичні штучні інтраокулярні лінзи. 

Термін служби штучного кришталика

Присутні на сучасному ринку інтраокулярні штучні лінзи виготовляються з різних матеріалів. Це та продукція, яка не викликає відторгнення та відрізняється високою стабільністю своєю роботи. У більшості випадків такі лінзи слугують людині на протязі всього її життя та заміни не потребують. Проте існують окремі рідкісні випадки зміщення таких лінз або ж їх помутніння.  

Щоб дізнатися скільки слугує та чи інша інтроокулярна штучна лінза, проконсультуйтеся з вашим офтальмологом. Він ретельно відповість на всі питання. 

Реабілітація після рефракційної заміни кришталика

Окрім питання "Скільки коштує штучний кришталик ока" багато кого ще й цікавить реабілітація після рефракційної заміни такого кришталика. Взагалі період відновлення проходить доволі легко. Фахівець на перших днях порадить уникати потрапляння в око води та звісно уникати різного роду фізичних навантажень, а також:

  • захищати очі від яскравого світла та пилу; 
  • скоротити час роботи за комп'ютером; 
  • зменшити час читання та перегляд телевізора; 
  • не спати на боці або ж на животі з прооперованим оком. 

Далі з метою профілактики інфекційних захворювань будуть призначені краплі. До речі, вони також допомагатимуть зменшувати запалення. Оскільки процедура є малоінвазивною та безболісною, її надзвичайно добре переносять навіть пацієнти похилого віку. Для того аби операція була успішною, слід дотримуватися вказівок лікаря та вірно організовувати період реабілітації. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...