Останні кілька років дівчата і жінки все частіше користуються послугами манікюрних салонів. На піку популярності зараз покриття нігтів гель-лаком (або шелак). Перевагами його є механічне зміцнення нігтьової пластини і збереження ідеального манікюру мінімум в 3 рази довше, ніж якщо використовувати звичайний лак для нігтів.
Гель-лак надійно тримається на нігтях, зберігаючи цілісність покриття при фізичній роботі і захищає ніготь від розшарування. Однак варто давати відпочинок нігтьової пластини і живити її поверхню, щоб природний шар не ушкоджувався.
Покриття складається з хімічних компонентів, тому варто дотримуватися певних правил нанесення і вибирати тільки професійних майстрів манікюру.
При використанні лаку є свої протипоказання: захворювання нігтьової пластини або навколонігтьової валика (наприклад, грибок), порушення цілісності нігтя і підвищена чутливість до компонентів гель-лаку. Знімати покриття необхідно теж у майстра, інакше просто можна пошкодити ніготь або шкіру пальців.
Крім того, шелак має величезну палітру відтінків, тому не складе труднощів вибрати колір манікюру, тим більше, що давно в тренді комбінований манікюр.
Мінуси і плюси покриття нігтів гель-лаком
Перед тим, як розібратися, псує або немає покриття нігті, варто розібратися в термінах щоб уникнути невірних суджень про використання.
Невірно твердження неосвічених дам про те, що гель і гель-лак – це одне і те ж. І ось чому.
- Гелеве покриття використовується безпосередньо для нарощування нігтьової пластини. Таким чином можна надати потрібну довжину і форму тонким і шаруються нігтів. Також за відсутністю аналогічних процедур дівчата просто використовували його для довготривалого манікюру. Особливістю використання його є спилювання натурального шару нігтьової пластини, щоб гель «тримався». Все ж після такого манікюру нігті сильно стоншуються і пошкоджуються.
- Гель-лак використовується лише для покриття нігтьової пластини без можливості її подовження. Зате покриття гарантує стійкість відтінки лаку тривалий час і бонусом захищає ніготь від механічного пошкодження. Сушка лаку відбувається теж в ультрафіолетовій лампі. Але після його зняття ніготь зовсім не деформується і не стоншується.
- Переваги сучасного покриття наявності. Крім того, його зручно використовувати і без сторонньої допомоги в домашніх умовах.
- Якщо вибирати з цих двох варіантів, то гель-лак більш безпечний у використанні, але все ж є шанс застосувати гель-лак на шкоду здоров'ю нігтів.
- Покриття шелак не варто робити постійно, так як можливо пересушування нігтя. Тому, якщо є шкірні захворювання або роговий шар нігтя шарується, то гель-лак не тільки не врятує ситуацію, а навпаки, посилить.
- Деякі красуні переконані, що після сушіння в ультрафіолетовій лампі можна спровокувати рак шкіри на руках. Лікарі довели, що це не більше, ніж міф. Але не забороняється використання сонцезахисних засобів у таких випадках.
- Отже, наслідки при неправильному проведенні процедури можуть бути різними навіть для здорових нігтів. Саме тому за околоногтевыми валиками і нігтьової пластиною потрібно регулярно доглядати. В тому числі і вдома. Не потрібно нехтувати використанням зволожуючих кремів для рук і поживних масел для кутикули.
Читайте також:Як відмити білі кросівки в домашніх умовах: дієві лайфхаки
Найстарішій в світі стриптизерці 60 років, і вона продовжує танцювати!!!
Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.