Прокуратура повернула у державну власність майже 8 гектарів землі

Буковинець, який незаконно отримав від державного підприємства земельну ділянку, повернув її у державну власність.

Про це інформує прес-служба прокуратури.

Господарський суд нашої області задовольнив позов місцевої прокуратури по відношенню до підприємця, який зобов’язаний звільнити земельну ділянку площею 7,8 гектарів.

Було встановлено, що у липні 2011 року державне підприємство нашої області, не маючи необхідних документів на земельну ділянку, у незаконний спосіб уклало договір з підприємцем, та передало йому майже 8 гектарів землі (разом із ставком). Чоловік планував використати ділянку для будівництва об’єктів відпочинку у комерційних цілях.

Через те, що підприємство порушило державні інтереси, прокуратура домоглася через Феміду визнати недійсним цей документ та повернути у державну власність ділянку.

Читайте також: Чернівецькі вчителі надаватимуть онлайн-консультації своїм учням (ВІДЕО)